Eczaneler

TİMEDATA FORM

Time Data kullanıcılarına dinamik form olarak Android, İos ve Windows phone servisi üzerinden  form oluşturma olanağı sağlayan bir yazılımdır.

Formlar farklı yetki seviyelerinde farklı rollere sahip kullanıcılar için özel olarak oluşturulup rapor olarak indirilme özelliğine sahiptir.

Konum ve tarih bazlı olarak veri toplanmasına imkan sağlar. Görev, Cihaz ve Kullanıcı bazlı olarak tüm kullanıcıları takip edebilirsiniz. Geniş raporlama seçenekleri ile yoğun analiz yapma imkanı sunmaktadır.

Time Data WEB uygulaması üzerinden sahada toplanacak olan verilere ait dinamik formlar oluşturup bu formlara; Girilmesi zorunlu alanlar, Çekilmesi zorunlu minimum, maximum Fotoğraf sayısı, İlişkili form gibi kurallar koyabilirsiniz

Saha ekibi  yaptıkları analizleri (toprak, su vb..) hazırlanan uygun formlara işleyip tek tıkla merkeze gönderip merkez deki yetkili kullanıcının onayına sunar. Gönderilen formlar tarih, saat, koordinat ve yer bilgileri ile birlikte harita üzerinde gösterilir. Gerekli kontroller yapılıp onaydan geçen form arşivlenerek saklanır ve raporlanabilir hale gelir.

Share This