İç Mekân Haritalama Sistemi ile binalarınızın haritasını çıkartabiliyoruz. Tüm alanların panoramik resimlerini, kat planlarını ve 3B modelini de aynı çalışma kapsamında yapıyoruz. Sistem çıktıları sayesinde bina envanteri, inşaat planlama, restorasyon, tesis yönetimi, sanal tur ve daha fazla süreci takip etmeniz ve yönetmeniz çok kolay. Herhangi bir GPS, Wi-Fi ya da Beacon desteği olmadan bina içinde Navigasyon yapabileceksiniz.

Üzerinde yüksek çözünürlüklü kameralar, sensörler ve lidar sistemi bulunan iç mekân haritalama sistemi ile 50.000 m² ye kadar alanları 1 gün içerisinde taramak mümkün. Aynı şekilde hızlı veri işleme sürecinden sonra binalarınızı, kampüslerinizi ve tesislerinizi birkaç gün içinde sayısallaştırıyoruz.

İç Mekân görüntüleri üzerinden çalışan navigasyon uygulaması konumunuzu belirlemek için bilgisayar görüntüleme algoritmalarını kullanır ve daha doğru konumlama yapar. Bunun için GPS, Wi-Fi ya da Beacon gibi ekstra altyapıya ihtiyaç duymaz. Bu sayede bakım maliyetlerinden tasarruf edilir.

IndoorViewer,  mobil haritalama sisteminin oluşturduğu panoramik resimlere ve lazer verisine erişim sağlayabileceğiniz html5 destekli bir yazılımdır. IndoorViewer kayıt altına alınan veri üzerinde çalışmanıza ve envanter oluşturmanıza imkan verir. CAD yazılımları ile entegredir.

Share This