MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

MOBİL CİHAZ YÖNETİMİ - TIME DATA MDM

Android tabanlı tüm mobil cihazlarınız MDM uygulamamız ile yönetin

 

 

 

 

 

Coğrafi Bilgi Sistemleri

Mobil Uygulamalar

Uzaktan Algılama

Projeler

Mobil Cihaz Yönetimi

Time Data Portal bir «Framework» olduğundan üzerinde her türlü işleme açıktır. Üzerinde herhangi bir CBS uygulaması geliştirilebilir.

Time Data Maps Sahada online ve offline olarak veri toplayıp harita üzerinden çizim yapmanıza olanak sağlayan Android Mobil uygulamasıdır.

Time Data Form kullanıcılarına dinamik form olarak Android, İOS ve Windows Phone platformları üzerinden form oluşturma olanağı sağlayan bir yazılımdır.

Time Data MDM (Mobile Device Management)  Kurum ve kuruluşlara dağıtılan  mobil cihazları uzaktan izlemenizi, güvenliğini sağlamanızı,  sağlar.

MOBİL HARİTALAMA

İç Mekân Haritalama Sistemi ile binalarınızın haritasını çıkartabiliyoruz. Tüm alanların panoramik resimlerini, kat planlarını ve 3B modelini de aynı çalışma kapsamında yapıyoruz. Sistem çıktıları sayesinde bina envanteri, inşaat planlama, restorasyon, tesis yönetimi, sanal tur ve daha fazla süreci takip etmeniz ve yönetmeniz çok kolay.

Patentli Kamera Sistemi, 5 metrede bir görüntü çekimi, 120 km/hr çekim hızı, Basit kamera montajı, Geometrik olarak doğru çekim, Ortalama konum doğruluğu < 10 cm, Sürülebilir tüm yollarda 5 m de bir görüntü çekimi, Çekilen yolların üst üste binme olmadan otomatik olarak işlenmesi, Konum doğruluğu için optimizasyon

Share This